KONST / Litografier / Litografi 12376313
nr 1237 6313
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Litografi, Hästar, signerad. Motivet: 26x32
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:19:32
25/2 16:02:42
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund